ISODECK Bulut EBYS, hiç bir kuruluma ve yatırıma ihtiyaç duymaksızın, son derece pratik ve hızlı bir şekilde hayata geçirilebilen bir Dijital Arşiv hizmeti sunmaktadır.

ISODECK Dijital Arşiv
ISODECK Dijital Arşiv Üst Resim

İşletmeler için belgelerini güvenli ve her yerden erişilebilir bir ortamda depolamak, geleneksel kağıt tabanlı arşivleme yöntemlerine kıyasla daha verimli ve maliyet açısından avantajlıdır.

Dijital Arşivinizi Oluşturun

Kurumunuzda yer alan birimlere özel ayrı arşiv bölümlemesi yapabilir ve her bölümü farklı kullanıcılar için yetkilendirebilirsiniz.

Dosya ve Belge Niteliklerinin Özelleştirilmesi

ISODECK, kullanıcılarına dosya ve belge alanlarını istedikleri gibi özelleştirebilme imkanı sunar. Bu, işletmelerin kendi iş gereksinimlerine uygun bir arşivleme düzeni oluşturmalarına olanak tanır.

İsteğe bağlı olarak, kullanıcılar yeni alanlar açabilir ve belgeleri farklı kategorilere ayırabilir ve daha etkili bir şekilde organize edebilirler.

ISODECK Belge Tür Nitelikleri

ISODECK te farklı belge türleri tanımlamak mümkündür. Bu özellikler belgelerin taranarak yüklenmesi sırasında kullanılır.

Doğrudan Uygulama Üzerinden Tarama

ISODECK Yerel Servis hem elektronik imzalama hem de belge tarama işlevleri için tasarlanmıştır. İmzalamak için ayrı, belge tarama için ayrı programlar kurmak ve onların lisans ücretleri ile uğraşılmasına gerek yoktur.

ISODECK Yerel Servis belgeleri tararken, belge tür tanımlarında belirlenen değerleri kullanır. Belgenin PDF dosyası olarak taranacağı, Tek | Çift taraflı taranması, Renkli, Gri veya Siyah/Beyaz olması ve çözünürlük değerleri belge türüne göre otomatik olarak ayarlanır.

Kullanıcılar isterse tek tarama bazlı olarak varsayılan değerleri değiştirebilir.

Otomatik Türkçe OCR ve Tam Metin Arama

Kullanıcılar, belgelerini yükleme veya tarama suretiyle ISODECK’e aktardıkları anda belgeler arka planda ayıklama işlemine tabi tutulur.

ISODECK ayıklama sunucuları otomatik olarak arka planda harekete geçerek Türkçe OCR (Optik Karakter Tanıma) işlemini yapar ve belgelerin metin içeriğini çıkarır.

Bu sayede, arşivde yer alan tüm belgeler üzerinde tam metin arama yapılabilir.

Tam Metin Arama

ISODECK kullanıcıları arşivde yer alan tüm belgelerin içeriğindeki herhangi bir kelime veya cümleyi aratarak hızlıca istedikleri belgeye ulaşabilirler.

ISODECK Client Link

Müşterilerin dosyalarını kendi sunucularında saklama taleplerini karşılamak üzere ISODECK Client Link yazılımı müşteri ağında konuşlandırabilir. Bu sayede ISODECK bulut uygulaması üzerinden yönetilen belgeler doğrudan müşteri ortamına gönderilebilmektedir.

Müşteriler arşiv belgelerinin kendi ortamlarında tutulmasını, hem güvenlik açısından hem de belgelerin müşteri ağı içinde yer alan diğer uygulamalar ile paylaşılabilir olmasından dolayı tercih edilebilir.

Diğer çözümler ile entegre

Dijital Arşiv yanında diğer ISODECK çözümlerinin de tercih edilmesi durumunda Dijital Arşiv diğer modüllerin veri ve belgelerinin de saklanması için uygundur.

Gelen / Giden Evrak, Sözleşmeler, KEP Bildirimleri ve İş Süreçlerine ait tüm belgeler ISODECK Dijital arşivinde bir araya gelirler.

Siz bir arama işlemi yaptığınız zaman sistem genelinde arama yapmış olursunuz.

Bunu paylaşın: