Personel izin talepleri süreçleri her işletmenin kendi dinamikleri ve öncelikleri doğrultusunda basit veya karmaşık olabilir. Her iki durumda da durumda eğer uygun araçlar kullanılmaz ise bu hem IK çalışanları hem de ilgili departman yöneticileri için önemli miktarda zaman kaybına neden olabilir.

İzinde iken, hastalanma, erken dönüş vs gibi sıra dışı durumlarda hata yapma olasılığı artmakta ve gereksiz işveren-çalışan ihtilafları doğabilmektedir.

ISODECK İzin Talep Süreçleri

Yıllar içinde biriktirdiğimiz Kamu ve Özel Sektör İzin talep uygulama deneyimlerini ISODECK platformuna sizlere sunuyoruz.

Tüm çalışanların ve yöneticilerin ortaklaşa kullanabileceği İzin talep uygulamasında bu alandaki tüm ihtiyaçları karşılayabiliriz.

Mevcut İK Programı ile Entegrasyon

ISODECK kullanmakta olduğunuz İnsan Kaynakları yazılımı ile entegre olabilir. Karmaşık onay-akış ihtiyaçları için taleplerinizi mevcut İK programınız karşılamaması normaldir.

Buna karşın ISODECK mevcut İK programınız ile entegre olarak organizasyon ve izin bakiye verilerine erişebilir, bu verileri işleyebilir ve bu sayede sağlanan bütünleşik ortam üzerinde tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bunu paylaşın: