Yasal olarak inkar edilemez deliller sağlaması nedeni KEP kullanımı artmakta ve her geçen gün daha fazla işletme, personeli ile olan hukukunu KEP ile kayıt altına almak istemektedir.

Hangi durumlarda kullanılabilir?

Esas itibarı ile işletme ile çalışan arasında hukuki sorun teşkil edebilecek her türlü durum için kullanılabilir. Örneğin; Sözleşme, Atama, Görev tanımı, Hedef / Kota / Performans, Bordro, İzin mutabakatı / bakiyesi, İhtarname ve Fesih bildirimleri.

Faydaları nelerdir?

  • Hukuki delil oluşturmak

    Bir KEP gönderimi yasal dayanakları sayesinde inkar edilemez ve hukuken geçeli deliller sağlar.

  • Kaynak tasarrufu ve Hız

    Personel bildirimlerinin dijital ortama taşınması malzeme, İşgücü ve zaman açısından tasarruf demektir. Daha önce günlerce süren işlemlerin şimdi dakikalar içinde tamamlanması mümkündür.

  • Kurumsallık ve hatasızlık

    İşlemler sırasında oluşan hata miktarları önemli ölçüde azalacağı için toplam kalite ve kurumsallık düzeyine katkı sağlanır.

ISODECK İmzalama ve Gönderim Hızı

Personel sayısı arttıkça toplu gönderim süresi önemli hale gelmektedir.

Örneğin 1.000 personele toplu bordro bildirimin dijital imzalanarak, kep üzerinden gönderilmesi, normal olarak kabul edilen yaklaşık değer 40-60 dakika arası iken, ISODECK te 10 dakika ya kadar inebilmektedir.

Hızlı Toplu İmzalama

ISODECK bir EBYS dir

Bunun dışında, ISODECK sana bir toplu Kep gönderme programından çok daha fazlasını sunabilir.

ISODECK TS 13298 belgesine sahip bir EBYS dir. Sadece personele bildirim göndermek için değil, kurumun için bir dijital evrak ve dijital arşiv sistemi oluşturmak için kullanabilirsin.

ISODECK enibra İnsan ile entegredir

ISODECK, sektörün önde gelen İK çözümlerinden enibra İnsan ile tam entegredir. Doğrudan Enibra içerisinden KEP bildirimleri üretilip gönderilebilir.

Bu sayede el ile hiç işlem yapmadan, toplu KEP İK bildirimleri kontrollü ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Bunu paylaşın: